Akcesoria tapeciarskie Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Gdy zapada decyzja o tym, że ściany w mieszkaniu zostaną ozdobione tapetą, powstaje pytanie, kto wykona jej montaż. Oczywiście można zatrudnić to tego profesjonalną firmę, to jednak rozwiązanie kosztowne i często kłopotliwe. Dlatego warto spróbować samodzielnego naklejenia tapety. Tapety oferowane w naszym sklepie są łatwe w klejeniu, więc ich własnoręczne nałożenie na ścianę nie będzie stanowiło problemu. Pomogą w tym oferowane przez nas akcesoria tapeciarskie.

Akcesoria tapeciarskie do każdego rodzaju tapety

W naszym sklepie można zakupić tapety papierowe, winylowe oraz tapety na flizelinie. Bez względu na to, na którą się Państwo zdecydowali, w naszej ofercie znajduje się odpowiedni klej do przytwierdzenia jej do ściany. Kleje mają na tyle delikatną konsystencje, że można używać ich nawet do cienkich tapet – nie będą prześwitywać ani pozostawiać nieestetycznych śladów. Wytrzymałość klejów sprawia, że można nimi kleić również ciężkie, grube tapety. Produkty które sprzedajemy, to sprawdzone, uznane marki, gwarantujące odpowiedni rezultat i trwałe, skuteczne mocowanie. Nie muszą więc Państwo obawiać się trudności i niepowodzeń w trakcie montażu. Na opakowaniu każdego produktu znajduje się szczegółowa instrukcja użycia, która zagwarantuje udany proces klejenia.

Szybkie, łatwe i bezpieczne klejenie

Oferowane przez nas akcesoria tapeciarskie umożliwiają szybkie i wygodne położenie tapety w każdym pomieszczeniu. Kleje przygotowuje się w prosty sposób – wystarczy wymieszać je w odpowiednich proporcjach z wodą, a po kilkunastu minutach są już gotowe do użycia. Wcześniej dobrze jest oczyścić powierzchnię ściany – powinna być gładka, sucha, czysta i wolna od kurzu. Sprzedawane przez nas produkty mają bardzo dobrą przyczepność, dzięki czemu tapeta przylega do ściany mocno i trwale. Będzie więc dekoracją na długi okres czasu, bez konieczności poprawek i ponownego klejenia. Do zalet oferowanych akcesoriów należy również bezproblemowy sposób ich aplikacji. Klej do tapet winylowych i fizelinowych można nanosić wałkiem malarskim bezpośrednio na ścianę. Dzięki temu, proces nakładania tapety przebiega w czystości, ponieważ unika się pryskania i chlapania kleju. Dodatkowym plusem jest bezzapachowość substancji klejącej. Co ważne, sprzedawane przez nas kleje są w pełni bezpieczne, można ich więc używać bez obawy o swoje zdrowie.

Stylowa tapeta i skuteczny klej do jej przytwierdzenia – ten duet sprawi, że ściany Państwa domów i mieszkań będą cieszyły pięknymi wnętrzami przez długie lata. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!