Dywany dla dzieci Jest 36 produktów.

Aktywne filtry

Dekorując wnętrza powinniśmy pamiętać o zasadzie, że o ostatecznej aranżacji decyduje końcowy sznyt. Co to oznacza w praktyce? O pięknie pomieszczenia świadczy dbałości o szczegóły i dodatki. Głównie, rolę tą pełnią tekstylia, a w szczególności dywany dla dzieci. Idealnie dobrane nadają charakter wnętrzu, mogą być jego centralną ozdobą. Dzięki nim nasz dom zyskuje ciepło i przytulność.

Nie inaczej jest, kiedy przystępujemy do urządzania pokojów dziecięcych. Dywan dla dzieci to nie tylko zwykła ozdoba, ale również miejsce, na którym dziecko spędza większość czasu. Powinniśmy zatem zadbać, aby nie brakło go w krainie malucha. Dzięki naszym produktom osiągną Państwo spójność i harmonię panującą we wnętrzu.

Bogactwo asortymentu

Współczesne wzornictwo jest niezwykle bogate. Mogą Państwo znaleźć mnóstwo wzorów dywanów dla dzieci, które idealnie podkreślą motyw panujący w pokoju. Niezależnie czy jest to pokój małej księżniczki, bujającej w obłokach, czy rycerza, astronauty lub Indianian, warto wybrać dywan, który rozbudzi wyobraźnię naszej pociechy.

Wystarczy zastanowić się czy zależy nam na małych dywanikach, które łatwo przenieść, wyznaczyć strefę zabawy, a nawet oddzielić części pokoju dzielonego przez rodzeństwo czy raczej na większych wymiarach, pełniących funkcję wykładziny.

Kolory, wzory mają pomóc dziecku w rozwoju i zabawie. Dziecięcy pokój ma być miejscem radości i beztroski, pozwólmy na to, odpowiednio go dekorując.

Jakość i bezpieczeństwo

Wybierając dywan dla dzieci warto zwrócić uwagę na jego specyfikację – z jakiego materiału jest wykonany, czy jest antyalergiczny. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Zastanówmy się jakiej grubości ma być dywan dziecięcy – będzie to decydować o jego późniejszym zastosowaniu. Czy zależy nam na miękkim dywanie z długim włosiem, który świetnie będzie amortyzował upadki maluszka, chroniąc przed siniakami? Takie modele idealnie sprawdzą się dla dzieci, które długo siedzą i bawią się na podłodze. Pamiętajmy jednak, że bardzo długie włosie mniej nadaje się do pokoju niemowlaczków, ze względu na bezpieczeństwo (chociażby przez ukrycie się malutkich przedmiotów lub zabawek w strukturze dywanu).

Może idealnym rozwiązaniem będzie dywan z krótkim włosiem, który stanie się platformą do układania zabawek, klocków, biegania, ale również ociepleniem podłogi, na której każde dziecko spędza mnóstwo czasu? Zadbajmy więc, aby dywan był miły w dotyku i delikatny dla wrażliwej, dziecięcej skóry.

Nasze dywany to również gwarancja trwałości, a to niezwykle ważne w pokojach dziecięcych. To właśnie tam dochodzi do częstych zabrudzeń, powstawania plam czy mokrych zacieków. Niezwykle ważne jest, aby dywany dla dzieci łączyły jakość wykonania, z praktycznością użytkowania.

To wszystko znajdziecie Państwo w asortymencie naszego sklepu.