Dywany do przedszkola Jest 34 produktów.

Aktywne filtry

Swobodna zabawa na dywanie to jedna z podstawowych form spędzania czasu w przedszkolu. Dywany do przedszkola, szkoły i innego typu placówek oświatowych, wykonane są z materiałów atestowanych. Struktura runa jest zbita, dzięki czemu można mieć gwarancję bezpiecznego użytkowania. Dywany dla dzieci są poddane dodatkowej selekcji. Wykładziny i chodniki do przedszkoli posiadają atesty i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Doskonała jakość idzie w parze z pięknym, dziecięcym designem. Kolorystyka przyjazna maluchom i barwne wzory, pełnią też rolę edukacyjną. Kolorowy świat najmłodszych pełen jest postaci z bajek, ciekawych zagadek i torów przeszkód, które pełnią funkcję maty edukacyjnej. Dywany do przedszkola są przystosowane do szybkiego czyszczenia i wysychania.

Edukacyjne funkcje dywanów do przedszkola i szkoły

Projekty dziecięcych dywanów opierają się na połączeniu estetyki i funkcji edukacyjnych. Barwne wzory mają zachwycać, sprawiać, że maluchy dobrze czują się poza domem i przede wszystkim uczyć. Dywany i wykładziny z torami przeszkód, planem miasta lub liczbami i literami, zastępują maty edukacyjne. Dla wychowawcy przedszkolnego mogą być pomocą w codziennych zajęciach. Postaci z bajek, zwierzęta i przyjazne dzieciom wzory tworzą miłą atmosferę w miejscu nauki i zabawy. Kompozycja widoczna na dywanie przedszkolnym to uzupełnienie zajęć edukacyjnych. Dzieci chętniej włączają się do zabawy, gdy widzą ciekawy, intrygujący wzór. Ciekawe obrazki widoczne na dywanie pobudzają dziecięcą wyobraźnię.

Dywany do przedszkola: estetyczne i zawsze czyste 

Dywany do przedszkola są nie tylko estetyczne, wielobarwne i inspirujące. Ich główna funkcja to izolacja podłogi. Maluchy przebywając wiele godzin w jednym miejscu, przemieszczają się swobodnie po sali. Na dywanie bawią się, uczą, jedzą i piją. W małych grupach żłobkowych dodatkowo używane są nocniki. Dlatego struktura dywanów do przedszkoli i żłobków jest tak skomponowana, by zachować maksymalną czystość. Zwarte i krótkie włosie zapobiega wnikaniu kurzu, drobinek jedzenia, okruszków i innych budzących substancji. Rozlane picie łatwiej doczyścić, jeśli dywan ma krótkie, zbite włosie. Dywany do przedszkola można szybko odkurzyć, odświeżyć, wytrzeć. Dzięki temu w miejscach dostosowanych do dzieci, zawsze będzie czysto i estetycznie.

Dywany do żłobka, przedszkola i szkoły

Kolorowe, wzorzyste dywany do przedszkola można też zakupić do prywatnego mieszkania. W pokoju malucha sprawdzi się taki sam dywan, jak w przedszkolu. Także w żłobkach posiadających salę zabaw i sypialnię dla dzieci, dywan pełni ważną rolę. Wykładziny i chodniki sprawdzają się również w salach zabaw, klubach malucha oraz szkołach podstawowych, w najmłodszych klasach. Gabinety terapeutyczne, kawiarnie z kącikiem malucha i wszelkie inne miejsca, które goszczą milusińskich, powinny być wyposażone w kolorowe, dziecięce dywany.