Tapety winylowe Jest 41 produktów.

Aktywne filtry

Tapety ścienne to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na ożywienie wnętrza. I choć dopiero od nie dawna powróciły do łask jako element wykończenia wnętrz to z całą pewnością- cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obecnie można dostać nie tylko klasyczne tapety papierowe, ale również tapety winylowe czy fizelinowe.  Poza prostymi stonowanymi wzorami sklepy oferują również nieco bardziej wyszukane wzory: pasy, kwiaty, różnego rodzaju kształty, akcenty florystyczne, a także fototapety. 

Każde urządzanie mieszkania czy konkretnego pomieszczenia to wizja tego, jak ma ono finalnie wyglądać. Dzięki tapetom stworzenie czarującego i oryginalnego wystroju jest dziecinnie proste, choć wybór odpowiedniego wzoru, motywu czy koloru może być nie lada wyzwaniem. 

Nienaganny wygląd i trwałość.

Tradycyjnie produkowane tapety wykonywane były z papieru, które powiedzmy sobie szczerze, nie były zbyt trwałe ani zbyt praktyczne. Bardzo szybko ulegały uszkodzeniom, a usuwanie z nich zanieczyszczeń było kłopotliwe i kończyło się uszkodzeniem tapety. Tworzywo PCV, które obecnie wykorzystywane jest również do tworzenia tapet jest wytrzymałym i niezwykle praktycznym materiałem. Dzięki niemu tradycyjne papierowe tapety zostały zastąpione przez tapety winylowe, które są zdecydowanie bardziej trwałe i odporne na zabrudzenia. Niezaprzeczalnie, ogromną ich zaleta jest również to, że każde zabrudzenie można z nich zmyć. To właśnie z tego powodu tapety wykonane z winylu idealnie sprawdzają się tam, gdzie zwykle papierowe nie mają racji długotrwałego bytu!

Idealne do każdego pomieszczenia.

Szeroka gama tapet winylowych dostępnych zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tapety winylowe dzięki swojej trwałości,odporności na wodę oraz nieprzepuszczalności powietrza idealnie sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach biurowych czy salonowych, ale także w łazience czy kuchni! Różnorodność dostępnych wzorów, motywów i kolorów pozwoli dopasować tapetę do wystroju i charakteru pomieszczenia, a także indywidualnych preferencji użytkownika.

Ogromną zaletą tapet winylowych jest również to, że są łatwe w założeniu i ściągnięciu. Ponadto tapety na podkładzie winylowym nie blakną od promieni słonecznych oraz nie niszczeją pod wpływem czyszczenia nawet za pomocą środków myjących. Winylowe tapety dzięki swoim licznym zaletom uznawane są obecnie za jedna z najbardziej efektownych, trwałych i funkcjonalnych dekoracji.Szczególnie polecane tym, dla których bardzo wazne jest połączenie funkcjonalności z estetyką i szykiem.