Tapety papierowe Jest 38 produktów.

Aktywne filtry

Tapety papierowe to bogactwo wzorów i kolorów. Pozwalają one ścianie oddychać i są ekologiczne, są synonimem słowa tapeta. Wciąż popularne mimo ogromnej konkurencji innych rodzajów tapet. Dzięki szybkiej reakcji producentów, dziś nie ustępują praktycznością i użytkowością od innych rodzajów. Tapety te składają się z różnych warstw np. winyl i papier.

Mnogość wzorów i kolorów

W ofercie znajdziesz tapety papierowe w najróżniejszych kolorach i wzorach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu znajdziesz taką, która będzie pasować do stylu i wystroju pokoju czy całego mieszkania. Od nowoczesnych wnętrz do, nawet tych w stylu glamour. Tapety do salonów, gabinetów, pokoików dziecięcych, przedpokoi to właśnie tapety papierowe. Dostępne są również tapety z widokami. Znajdziemy tu tapety w paski, prążki, liście i inne. Z przesunięciem wzoru lub też bez niego. Ciekawe są również wzory wytłaczane. Chcąc podkreślić tylko fragment ściany możemy zdecydować się na tapetę wyglądającą jak cegła. Nie trzeba też decydować się na konkretny wzór, ponieważ mogą one występować w jednym kolorze.

Praktyczność

Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji tapety papierowe zyskały cechy które wcześniej były domeną innych rodzajów tapet. Producenci stosują tutaj dodatkowe techniki obróbki środkami hydrofobowymi. Powoduje to dostępność zmywalnych tapet papierowych. Takie tapety nie boją się brudu, wody i zarysowań co sprawia, że będą idealne do pokoju dziecięcego. Tapety te mocujemy do ściany na standardowe kleje po uprzednim posmarowaniu ich i odstawieniu do nasiąknięcia. Dalej postępujemy już w sposób standardowy jak w przypadku innych. Tapety doskonale ukrywają nierówności przez co zamiast wygładzać ściany możemy bezpośrednio na nie nakleić tapetę. Ze względu na użyty materiał należy pamiętać, że nadają się one do pomieszczeń suchych, bez dużej ilości wilgoci jak na przykład łazienka.

Niska cena

Ten rodzaj tapet jest również tańszy, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania tapety do naszego budżetu. Niska cena daje też możliwość zmiany aranżacji wnętrza w krótszym czasie niż gdybyśmy użyli droższych materiałów. Wykończenie wynajmowanego mieszkania nie stanowi również problemu przy tym rodzaju tapet. Kupujemy prostą tapetę papierową w niskiej cenie i nie musimy się martwić o duże straty finansowe w razie późniejszej zmiany mieszkania.

Zapraszamy do zakupu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i wybrania tapety zgodnie z Państwa preferencjami. Zadbamy o to aby zamówiony towar dotarł na czas i pod właściwy adres.