Tapety do pokoju Jest 152 produktów.

Aktywne filtry

Tapety do pokoju. Coś, co zatrzyma chwilę na dłużej. Co pomoże efektywnie wypocząć. Doskonała alternatywa dla zwykłych, nudnych kolorów farb ściennych. Z ich pomocą wykreujesz wspaniałą przestrzeń i stworzysz swój, własny unikalny styl. Marzy Ci się wyjątkowa metamorfoza Twojego wnętrza? W naszym sklepie znajdziesz najwspanialsze wzory tapet idealne do pokoju dziennego

Tapety papierowe - bezsprzecznie to jeden z najtańszych wariantów tapet a zarazem najpopularniejszych wśród konsumentów. Jednak ich montaż może przysporzyć wielu problemów i kosztować sporo nerwów, gdyż papierowe tapety stosunkowo łatwo przesiąkają klejem, brzydko fałdują się na ścianie a także łatwo się drą. W przypadku montażu zdecydowanie lepiej poprosić o pomoc fachowca. 

Tapety winylowe - te z kolei są o wiele trwalsze niż tapety papierowe. Powierzchnia tych tapet jest pokryta winylem, a co za tym idzie znacznie bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia czy zabrudzenia. Śmiało może być dość często myta i szorowana bez ryzyka podarcia czy zniszczenia wierzchniej warstwy. U nas w sprzedaży dostępne są tapety winylowe na fizelinie, które doskonale zamaskują wszelkiego rodzaju nierówności ścienne, a także nie przysporzy żadnych problemów przy zdejmowaniu. 

Tapety fizelinowe -  prawdopodobnie najłatwiejsze w obsłudze. Warstwa wierzchnia to papier lub inne tworzywo sztuczne, zaś spodnia to podkład fizelinowy. To właśnie dzięki fizelinie tapeta cechuje się niesamowitą elastycznością i trwałością a jej ułożenie na ścianie jest praktycznie bezproblemowe. Materiał z łatwością odchodzi ze ściany, nie zostawiając brzydkiej warstwy. Wystarczy delikatnie złapać za brzegi i pociągnąć. Do wszystkich tapet na fizelinie używa się specjalnie przeznaczonego do nich kleju, którym pokrywamy tylko i wyłącznie ścianę. Tapety fizelinowe nie tylko doskonale maskują nierówności, ale również tłumią hałas. 

Wybór produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz, w naszym sklepie jest naprawdę ogromny. Większość osób wybiera wzory gładkie, pozbawione agresywnych wzorów ale znajdą się również miłośnicy odważnych dekoracji i jakże modnych teraz drapieżnych, egzotycznych wzorów. Można również zdecydować się na niebanalne połączenie tych dwóch form. Bukiet barw obecny na naszych tapetach z pewnością doda animuszu wnętrzu i zachwyci wyjątkowym designem. U nas znajdziesz wyrafinowane wzory, cudne kolory, produkty od najlepszych producentów. Od teraz między Tobą a Twoim pokojem będzie coś więcej niż biała ściana! I zamiast oglądać cudze będziesz mogła cieszyć się własnymi!